Welcome to ERE

Bulevardi "Bajram Curri",
Rruga "Viktor Eftimiu"
nr.1023, Tirane
Tel&Fax: +355 042222963, 042269590
E-mail: erealb@ere.gov.al

Kliko ketu per vendndodhjen

NA KONTAKTONI

 

  • Home  
  • »    

Deklarata per Shtyp

Enti Rregullatori Shqiptar i Energjisė (ERE) do tė drejtojė Presidencėn e MEDREG me Presidentin Petrit Ahmeti gjatė periudhės 2021-2022
 Enti Rregullatori Shqiptar i Energjisė (ERE) do tė drejtojė Presidencėn e MEDREG me Presidentin Petrit Ahmeti gjatė periudhės 2021-2022
Prezantimi i Raportit Vjetor per vitin 2019
Prezantimi i Raportit Vjetor per Vitin 2019
Marrėveshjen e Lidhjes sė re midis KOSTT dhe ENTSO-E
                         ...
DEKLARATĖ PĖR SHTYP
Duke marrė shkas nga raportimet nė media, mbi njė ankesė tė shoqėrisė GEN-1 Tirana sh.p.k pėr zbatimin e procedurave tė shit-blerjes sė energjisė elektrike pėr vitin...
ERE dhe ZRRE intensifikojnė bashkėpunimin bilateral
 ERE dhe ZRRE intensifikojnė bashkėpunimin bilateral
Sqarim i Entit Rregullator te Energjise per opinionin publik
 Deklarata e Entit Rregullator te Energjise
Regulators certify TAP A.G. as an independent transmission operator
PRESS RELEASE       Regulators certify TAP A.G.   as an independent transmission operator     18th April 2016 - The three National Regulatory Authorities of...
Deklarate per shtyp date 16.11.2012
 Deklarate per shtyp date 16.11.2012
Njoftim per shtyp date 20.09.2012
Njoftim per shtyp date 20.09.2012
Deklarate per shtyp date 04.01.2012
Enti Rregullator i Energjise, ne zbatim te kompetencave te tij bazuar ne Ligjin nr. 9072, date 22.05.2003 “Per sektorin e energjise elektrike”, i ndryshuar,  eshte organi i...