Welcome to ERE

Bulevardi "Bajram Curri",
Rruga "Viktor Eftimiu"
nr.1023, Tirane
Tel&Fax: +355 042222963, 042269590
E-mail: erealb@ere.gov.al

Kliko ketu per vendndodhjen

NA KONTAKTONI

 

  • Home  
  • »  PHOTOGALLERY  

Memorandumi i Bashkepunimit ERE-FDUT

Pjesėmarrje virtuale nė Asamblenė e 29-tė tė Pėrgjithshme tė MEDREG

Prezantimi i Raportit Vjetor per vitin 2019

ERE pėrshėndet "Marrėveshjen e Lidhjes sė re midis KOSTT dhe ENTSO-E"

Date 19.02.2020 seanca degjimore mes perfaqesuesve te Shoqata e Mbrojtjes se Konsumatorit, Zyra per

“Mė datė 20.02.2020 nė orėn 10:00, u organizua ne Ambientet e ERE-s seanca degjimore mes pėrfaqėsues

Z. Petrit Ahmeti Kryetar i ERE zgjidhet si Zv. President i MEDREG

Memorandum of Understanding of Western Balkan 6

Forumi i 6-te Boteror i Rregullatoreve te Energjise (WFER6 2015) Maj 2015, Stamboll

Sesion i 9 plenar i Asamblese Parlamentare te vendeve te Mesdheut (PAM) Monaco 2-4 Shkurt
Tjetra